14 views / 31 Ocak 2015,Cumartesi / Yorum : 0

HTC Yeni Tarayıcısı Google Playde

 

             HTC son zamanlarda “ Amiral Gemilerini “ sunmaya başladı. Akıllı telefonlar arasında en çok arananlar arasında yer alan ve telefon özelliğine baktığımız zaman oldukça sağlam olan Marka yenilikleri de devamlı sağlıyor.HTC M8 gibi modellerinin ardından piyasaya çıkacak olan yeni nesil akıllı telefonlarına özel uygulamaları ise yayınlamaya başladı.

 

SENSE adı verilen akıllı tarayıcı Google Play üzerinden yayınlanmaya başladı. Telefon daha piyasaya tam olarak çıkmadan, Google Play üzerinde fotografları ve bilgileri paylaşıma açıldı. Yeni nesil ve süper bir arama formatında olan bu Uygulama sayesinde, kullanıcılar artık rahat ve zorlanmadan aramalar yapacak.

 

LOLLİPOP güncellemeleri de yayınlanmaya devam ederken, bu tarz yeniliklere sahip olan taramalar da devam ediyor. Artık her zaman indirme seçeneğinizin olacağı ve Telefonunuzun hızlanmasını sağlayacak bu dev hizmetler sizlere sunuluyor. Akıllı telefonlarını ciddi anlamda geliştiren ve son geliştirdiği SENSE uygulamasına baktığımız zaman birçok yenilikte telefona yükleniyor gerçekten. Artık insanlar bu uygulamalara bağlı olarak yenilikleri telefonlara anında indirmiş olacaklar.

 

HTC yeni modellerini geliştirmeye devam ederken, bir yandan da Google Play üzerinden çalışmalara devam ediyor. SENSE arama sayesinde, birçok indirme yapar, sorunsuz ve takılmadan sayfalar arasında geçişleri yerine getirirken, aynı zamanda donma sorunları da ortadan kalkmış olur. Bu sayede birden fazla arama yaparken, aynı zamanda daha çok içeriğe erişmekte bu yeni arama motoru sayesinde mümkün olacak.

 

Markanın sadece kendi telefonuna odaklı olarak güncellediği ve uygulama olarak geliştirdiği bu yeni sürümü sizlerde seveceksiniz. Çünkü telefon üzerinde  birden fazla alanda aramaları gerçekleştirmek ve daha sağlam bir şekilde aramalara katılmak sizler için mümkün olacak. HTC aramaları yapmak ve önceden kısıtlı aramalar yaparken, şimdi hızlı ve daha akıllı bir şekilde aramaları yerine getirmek HTC kullanıcıları için SENSE yardımıyla gerçekleşmiş olacak.

 

İNCELEME LİNKİ: http://shiftdelete.net/htcnin-internet-tarayicisi-google-playde-57662

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın