Huawei P8’in ses getiren lasnmanında, ailenin 6,8 inç geniş ekranı ile ilgi çeken yeni üyesi P8max’da piyasaya sunulan ürünler arasında yer almıştı. Uzun pil ömrü özelliğine sahip olan kamerası, farklı tasarımı ve kaliteli ses sistemi ile Huawei’nin akıllı telefonu, 2015 senesinin en fazla ses getirecek mobil telefonlarından biri olmaya şimdiden aday oldu.

Akıllı telefon P8max, 16:9 ekranı ile en iyi görsel performans için tasarlandı. Buna ilave olarak, 4.360 mAh pili ve Huawei’nin en yenilikçi enerji tasarruf sistemi ile garantili ve uzun bir pil ömrüne sahip olacak.Yaklaşık on beş saatten fazla kesintisiz bir şekilde çevrim dışı olarak video seyredebileceğiniz P8max, 5+13 Mega Piksel kamerası ile geliyor.

Daha büyük pil, daha büyük ekran ve daha geniş hayaller

Huawei, P8max modeli ile ilk defa bir mobil cihazda 6,8 inç JDI ekran kullanmaktadır. Bu aynı zamanda, bugüne zamana kadar bir mobil cihazda kullanılan en geniş Full HD ekran olarak karşımıza çıkıyor. 16:9 ekran, telefonun daha da ince bir yapıya sahipliğine ve kolaylıkla taşınmasını sağlamakta.

Kaliteli fotoğraf performansı ile yaratıcılığınızı ön plana çıkarma zamanı

P8max, 5+13 mega piksel kamera ile piyasaya çıkıyor. Arka kamerasında bulunan Ekran İşleme Özelliği ile 13 Mega piksellik Optik Görüntü Sabitleme Özelliği, karanlık alanlarda dahi en kaliteli görsel performansı elde etmenizi sağlayacaktır. P8max cihazının optik görüntü sabitleme özelliği, zamanlayıcısını ortalama 2 ve 3 seviye daha yavaşlatarak daha net ve parlak görüntülere imza atmakta ve üstelik 2 tonlu flaş özelliği ile, resimlere daha gerçekçi şekilde yansıyan renkler ile, az seviyedeki ışıkta da net görsellere sahip olabilirsiniz.

Seçkin uygulamalar sayesinde hayatınız kolaylaşacak

Huawei P8max, kablosuz projektör, bluetoth baskı ve GPS özelliğinin de ilave edildiği üretkenlik odaklı uygulamalar ile donatıldı. Huawei P8max, kişilerin e-maillerini rahatlıkla yönetmeleri, dosyalarını kolayca düzenlemelerini ve farklı ofis işlemlerini de hiç bir sorun yaşamadan rahat bir şekilde gerçekleştirmeleri için oldukça ideal.

Huawei P8max cihazı, ülkemizinde dâhil olduğu otuzdan fazla ülkede satışa çıkacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz