44 views / 02 Nisan 2015,Perşembe / Yorum : 0

Dosya paylaşımında boyut, bekleme zamanı gibi oldukça önemli sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefleyen Infinit, Android ve İos uygulamalarını sonunda yayın hayatına soktu. Geçtiğimiz senenin sonlarına doğru Mac’te beta yayınına başlayan Infinit, kısa bir süre öncesinde de Windows versiyonunu yayınlamıştı.

Infinit’in Dropbox gibi oldukça popüler birkaç dosya paylaşım servislerinden değişik noktası bulut tabana sahip olmaması. P2P teknolojisi kullanmakta olan kullanıcılarına herhangi bir dosya sınırı koymadan içeriğin değişik cihazlara aktarmasını sağlamaktadır. Kısa zamanda 100 binlerce kullanıcıya ulaştığını söylemeden geçmeyen şirket yetkilileri ayrıca uygulamanın bulut tabanlı servislere göre neredeyse otuz kata kadar daha hızlı veri aktarımı yaptığını da sözlerine eklemekte.

Bana göre Infinit uygulamasının en önemli ve farklı özelliklerinden biri, veri aktarımı esnasında bilgisayarın kapanması veri yollarının kesilmesi veya benzeri hallerde, transferin iptali yerine geçici olarak durdurma işlemini gerçekleştiriyor. Bu sayede aksaklık problemi çözüldüğünde aktarım işleminiz kaldığı yerden hızlı bir şekilde devam ediyor.

Infinit Android İNDİR

 

Kaynak : Androidciyiz.netBir cevap yazın