Uçak, tren, metro her neyse işte… İnternetin çekmediği bir çok yer var, böyle durumlarda da birçok oyun aynı uygulamalar gibi işlevsiz hale geliyor. Böyle zamanlarda da insanları sıkıcı anlar bekliyor. Özellikle bir ulaşım aracında uzun yolda iseniz vay halinize.. Artık İnternet olmadan da Android cihazınızla harikalar yaratmanız mümkün. Böyle anlarda oynamaya devam edebileceğiniz keyifli oyunlardan bazılarını sizin için, canınızı o internetsiz anlarda sıkılmasın, kitap okuyup faydalı bir şeyler yapmayasınız diye seçtik. İyi oyunlar…
Dumb Ways to Die

Eğlenceli grafikler ve karanlık bir hikaye içeren oyun oldukça keyifli. Oyunun temelinde küçük pembe bir karakteri bin bir türlü yolla ölmekten kurtarıyorsunuz. Oyun oynadıkça hızlanıyor ve ölümden kurtulmak da zorlaşıyor. Bu arada oyuna kendinizi çok kaptırmanız toplum içinde hele garip bakışları üzerinize toplamanıza neden olabilir, dikkat.

Temple Run 2

Koş babam koş oyunlardan. Beyin de yormuyor atla zıpla yana kay ve bunlar on üç milyon kez daha tekrarla. Bunları yaparken peşinizde bir de şekilsiz vahşi maymunların olduğunu unutmayın. Oyun oldukça kolay oynanıyor, bol vakit harcatıyor ve bağımlılık yapıcı olabiliyor.

Asphalt 8: Airborne

Geçen oturduk tartıştık Asphalt 8, Real Racing 3’ten daha mı iyi daha mı kötü diye. He işte bol atraksiyonu ve oyunda iyi müzikleri sevenlere cevap belli. HD grafikleri de düşününce kim takar interneti.

Dots

İlk bakışta oyun çok sade görünüyor fakat daha sonra başladığınızda görüyorsunuz ki o sade görüntünün altında kastıran bir şeyler var. Dots’ta 60 saniye içerisinde en az hamleyle en çok sayıda aynı renkte noktayı eşleştirmelisiniz. Oyunun isteyenler için multiplayer seçeneği de var, metrodan çıkınca oynarsınız.
Badland

Ödüllü macera oyunu Badland minik bir ormandaki ufak yaratıkları küçük karanlık bölgelerde yönetmenizle geçen bir oyun. Şimdilik 40 bölümü olan oyunun parayı öderseniz alabileceğiniz bir 40 bölümü daha mevcut. Bir de bunun da multiplayer seçeneği var.

 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz