341 views / 10 Eylül 2014,Çarşamba / Yorum : 0

İnternetin çekmediği bir çok yer var böyle durumlarda da birçok oyun aynı uygulamalar gibi işlevsiz hale geliyor. Bu gibi durumlarda oynamaya devam edebileceğiniz keyifli oyunlardan bazılarını sizin için canınızı o internetsiz anlarda sıkılmasın kitap okuyup faydalı bir şeyler yapmayasınız diye seçtik.

İlk uygulamamız Dumb Ways to Die. Çok eğlenceli grafikler ve karanlık bir hikaye içeren oyun oldukça keyifli. Bu oyunun temelinde küçük pembe bir karakteri bin bir türlü yolla ölmekten kurtarıyorsunuz. Bu oyun oynadıkça hızlanıyor ve ölümden kurtulmak da zorlaşıyor. Uyarmamız gereken nokta ise oyuna kendinizi çok kaptırmanız toplum içinde hele garip bakışları üzerinize toplamanıza neden olabilir dikkat.

Temple Run 2 ise internete gerek duymayacağınız başka bir oyun. Koş babam koş oyunlardan. Bu oyun beyin de yormuyor atla zıpla yana kay ve bunlar on üç milyon kez daha tekrarla. Oyunda bunları yaparken peşinizde bir de şekilsiz vahşi maymunların olduğunu unutmayın. Bu oyun oldukça kolay oynanıyor bol vakit harcatıyor ve bağımlılık yapıcı olabiliyor.

İnternetsiz oynayabileceğiniz başka bir oyun Asphalt 8: Airborne. Bu uygulamayı oturup tartıştık Asphalt 8 Real Racing 3’ten daha mı iyi daha mı kötü diye. İşte bol atraksiyonu ve oyunda iyi müzikleri sevenlere cevap belli. Oyunun HD grafiklerini de düşününce kim takar interneti.

Dots ise internete gerek duyulmayan başka bir oyun. İlk bakışta oyun çok sade görünüyor fakat daha sonra başladığınızda görüyorsunuz ki o sade görüntünün altında kastıran bir şeyler var. Bu oyunda 60 saniye içerisinde en az hamleyle en çok sayıda aynı renkte noktayı eşleştirmelisiniz. Bu oyunun isteyenler için multiplayer seçeneği de var metrodan çıkınca oynarsınız.

İnternet olmadan oynayabileceğiniz son oyunumuz ise Badland. Bir ödüllü macera oyunu olan Badland minik bir ormandaki ufak yaratıkları küçük karanlık bölgelerde yönetmenizle geçen bir oyun. Şu anda 40 bölümü olan oyunun parayı öderseniz alabileceğiniz bir 40 bölümü daha mevcut. Bu oyunda da multiplayer seçeneği bulunuyor.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın