İstanbul’da Yaşayanların Hayatını Kolaylaştıran Uygulamalar

 

                       İstanbul’da yaşayanlar bilir ki? Trafik, ulaşım sıkıntıları ve diğer birçok olumsuz durum onlar için artık çekilmez olabiliyor. İşte bunun için kendilerini rahatlatacak akıllı düşüncelere ve uygulamalara gereksinim var. Android kullananlar bu konuda çok şanslı. Akıllı telefonlarına indirecekleri uygulamalar sayesinde hayatlarınız azda olsa kolaylaştırmış olacaklar.

 

İBB Cep Trafik Uygulaması

 

           Trafik sorunu gerçekten bu şehrimizde çileye dönüşüyor. Nasıl dönüşmesin ki? Onlarca insan köprünün o tarafından bu tarafına akşama kadar geçerek, ara sokaklara, caddelere kadar araçla dolduruyor. Bu uygulama sayesinde nerelerde trafik yoğun, nerelerde trafik hızlı bir şekilde akıyor bunları hepsini görmek mümkün. Yani eğer aracınızla akşama eve dönecekseniz, yola çıkmadan önce yolların son durumuna bakmak uygulama sayesinde mümkün oluyor. İBB Cep Trafik sayesinde, yetişmek isteyeceğiniz yerlere asla zorlanmadan ve direk olarak yetişmiş olacaksınız.

 

İstanbul ulaşım

 

        Ulaşımı aşmak İstanbul trafiği için son derece zor. Ancak yeni çıkan uygulamalar arasında yer alan İstanbul Ulaşım uygulaması sayesinde, her türlü ulaşımı kolayca görmek mümkün. Deniz ulaşımına kadar trafiğin yoğun olduğu veya olmadığı yerleri kolay bir şekilde gözlemleyerek en iyi sonucu alırsınız. Bu sayede yolda kalmamış ve akşam evinize kısa yoldan dönmüş olursunuz.

 

İBB Beyaz Masa

 

                Beyaz Masa uygulaması sayesinde, isteklerinizi, dileklerinizi ve çoğu zaman şikayetlerini yazarak, size cevap vermelerini bekleyebilirsiniz. Her türlü sıkıntılarınız, trafik derdiniz, yol sıkıntılarınız daha birçok derdinizi burada tartışmak mümkün oluyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz