74 views / 25 Kasım 2014,Salı / Yorum : 0

SAMSUNG KİES BAĞLANTI SIRASINDA MTP APPLİCATİON HATASI

Samsung Android telefonlarınızın gelişmiş özellikleri sayesinde, mobil cihazlarınızı kapsamlı şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle Sansung kies programı ile gelişmiş aramalar yapabilirsiniz. Kies, bilgisayarın telefona bağlanarak yeni aramalar yapılmasını kolay hale getirir ve aynı zamanda hızlandırır. Bu uygulama sayesinde, ağ farklı olmaksızın uygulamaları yani applicationları bilgisayarınızda tam ekran şeklinde görebilirsiniz. Kies markanın resmi bir uygulamasıdır. Tüm Samsung kullanıcıları bu uygulamadan yararlanmalıdır. Bu nedenle markanın adnroid cihazınıza sahipseniz kesinlikle indirme seçeneğinden programı vakit geçirmeden yükleyin.

Samsung Kies uygulaması ile wi fi ile bilgisayarınıza bağlanabilirsiniz. Kablolar olmadan cep telefonunuz ile bilgisayarınız arasında bağlantı kurma şansı vermektedir. Öte yandan, android telefonunuzu bu şekilde sürekli güncel tutabilirsiniz. Kies programı yeni uygulamaları otomatik olarak bildirmektedir. Yenilen güncellemeler bu şekilde anlık olarak yapılabilir. Telefonunuzda bulunan kayıtlı kişileri, Google veya Yahoo gibi arama motorları üzerinden sürekli senkronize edebilirsiniz. Ayrıca program sayesinde müzik indirme işlemlerini zengin hale getirebilirsiniz. Programın en beğenilen özelliklerinden biri zaten zengin, gelişmiş müzik dinleme özellikleridir. Çok sayıda indirme yapabilir müzik listesi oluşturabilirsiniz. Fotoğraf çekme işlemlerini ve saklama uygulamalarını da program sayesinde çok daha zengin biçimde yapabilirsiniz. Sistemin yüksek özelliklerinden yararlanabilir ve kendi arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Samsung KİES bağlantısı sırasında bazen MTP uygulama yani appilication hatası görülebilmektedir. Bu hata ile karşılaşmanız durumunda, öncelikle android cihazınızdan bulunan 16 karakterden büyük olan dosyaları size yardımcı olacak programı Samsung Advices .com sitesinden faydalanarak bulabilir ve silebilirsiniz. Bu siteye arama motorundan ulaşabilirsiniz. Buradan söz konusu dosyaları listeletip, hepsini silmeniz mümkündür. Dosyalar ses ya da doküman içerikli olabilir. Dosyaların temizlenmesinden sonra Samsung Kies uygulamalarına rahatlıkla bağlandığınızı göreceksiniz.

 

 

Kaynak : Androidciyiz.netEtiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın