LG şirketinin 29 Nisan tarihinde İstanbul şehrinde lansmanı yapılan yeni telefon modeli LG G4‘ü bekleyen kullanıcı sayısı Türkiye’de de bir oldukça fazla seviyelerde seyrediyor. Yeni modelin ne zaman çıkacağı ve fiyatının ne olacağı konusu da oldukça merakla beklenen soruların başında gelmekteydi.

LG G4 modelin Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Bir çok söylenti içerisinde, daha önce yayınlanan LG G4‘ün 32 Giga byte hafızaya sahip modelinin Almanya ülkesinde belirlenen fiyatı Türk Lirası ile 1985 ve deri kapaklı modelinin fiyatı ise 2138 Türk Lirası’dır.

Bazı önemli teknoloji marketlerinde görülen fiyatlarda, LG G4 serisinin deri kapaklı modelinin fiyatı 2399 Türk Lirası olarak belirlenmiş. Farklı versiyonların da seramik görünüme sahip olan plastik kapak 2299 Türk Lirası veya 2199 Türk Lirası veya büyük bir sürpriz durumu ihtimalinde 2099 Türk Lirası olarak satışa çıkması bekleniyor.

Kullanıcıların 2000 Türk Lirası’nın altında olmasını beklediği LG G4 modelinin Türkiye fiyatının satış hacminde ne kadar etkili olacağını da fiyatın netleşmesinden sonra göreceğiz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz