Teknolojinin ilerlemesi sayesinde artık birçok işlemi teknolojik aletlerle yapar olduk. Aklımıza gelebilecek en basit işlerden en zor işlere kadar her işimizde teknolojinin bir katkısı var. Yıl 2016 ve bizler teknolojiden yararlanırken teknolojiyi her haliyle kullanıyoruz. Yurtdışındaki akrabalarımızla görüntülü konuşabiliyoruz, bir mesaj ile haberleşebiliyoruz, telefonlarımızdan nabız ölçebiliyoruz, saatlerce video çekimi yapabiliyoruz, fotoğraflarımız üzerinde renk oynamaları yapabiliyoruz ve daha akla gelmeyen birçok işlem.

Dünya üzerinde android işletim sistemini kullanan milyonlarca insan bulunmakta. Bu insanlar üretilen ve yaratılan android uygulamalarını telefonlarına ya da tabletlerine indiriyorlar ve uygulamalardan faydalanıyorlar. Ben de siz teknoloji severlere bulunduğumuz ay olan Mayıs ayının favori android uygulamalarından bahsetmek istiyorum. 4 android uygulamasını ve o uygulamalar hakkında kısa bilgileri sizlere sunacağım. İlk olarak sunacağım android uygulaması android işletim sistemine sahip telefonu hızlandırmak için üretilmiş. Adı Yellow Booster olan bu uygulama kullanıcılarından tam not aldı. Yellow Booster telefonunuz için oldukça yararlı bir uygulama fakat dikkat etmeniz gereken bir durum var. Bu uygulama 6.5 mb  büyüklüğünde telefonunuzun hafızasını ayarladıktan sonra bu uygulamayı indirmelisiniz.

İkinci uygulama ise Applock uygulaması. Bu uygulama sayesinde telefonunuzdaki uygulamaları ve dosyaları güvence altına alabileceksiniz. Android kullanıcıları tarafından oldukça cazip olan bu uygulama sizlerin de işine çok yarayacak. Üçüncü uygulama ise Catch Notes. Bu uygulama sayesinde notlarınızı hızlı bir biçimde telefonunuza kaydedebileceksiniz. Oldukça kullanışlı bir uygulama olan bu uygulama sizlere fayda sağlayacaktır. Son uygulama tavsiyesi olan 4. uygulama ise Quik. Bu uygulama çektiğiniz videoları düzenlemek için bire bir. Çok faydalı ve kolay kullanımı ile cazip olan Quik uygulamasını sizler de android telefonlarınıza indirin ve rahatça kullanın.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz