Microsoft şirketi, ilk giyilebilir fitness kol aletini rakiplerinden daha sonra çıkartmış ve dünya pazarına sunmuştu. Ülkemizde bir türlü sunuma çıkmayan Microsoft Band, yeni gelen duyumlara göre halefine yer açma hazırlıkları içerisinde ve Microsoft şirketi, Band’in 2. nesli için çoktan çalışmalara start vermiş.

Microsoft, Band 2 için cihazı için hazırlıkların son aşamasına gelmek üzere. Çıkan haberler ne kadar da resmi olmasa da, şimdilik Microsoft haberleri yapan gazeteci Paul Thurrott’un açıkladığı Microsoft 2. Band üzerine çalışmalara başladı sözüne kulak vermeliyiz. Fakat Band 2 cihazı ile alakalı değişik kaynaklardan gelen söyletiler de mevcut. Söyletilere göre Microsoft şirketinin şu an Band 2 cihazının prototipini Avrupa bölgesinde teste sunduğu yer alıyor. Farklı bir habere göre de cihaz, yaklaşık bir ay sonra şirket tarafından tanıtıma sunulacak.

Elbette bizlerin beklentisi cihazın sunuma çıkmasının yanında bu defa ülkemizde de satışta olması. Microsoft’un, bu defa ülkemizi es geçmeyeceğini düşünüyoruz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz