1.207 views / 17 Nisan 2015,Cuma / Yorum : 0

Microsoft, özellikle iş dünyasının ilgisini fazlası ile göstereceği mobil uygulamasını tanıttı. Delve adı verilen uygulama, iOS, Androd ve Windows alanlarında çalışacak. Google şirketinin Now hizmeti gibi, ufak kartlar üzerinde yer alan bilgilerden oluşan farklı sistem kullanan Delve uygulamasının amacı, uygulamayı kullananların iş arkadaşlarının ne gibi projeler ve dosyalar üstünde çalıştığını görmesi, bu proje ve dosyaların paylaşıma açılması suretiyle ortak çalışma alanlarının ortaya çıkarılması.

Delve uygulaması sayesinde kişiler, tüm iş dünyasından iletişimlerde kurabilecek, bir iş sosyal mecrası olarak Delve uygulamasında kontak kurdukları kullancıların bildirimlerini ya da haberlerini alabilecek. Yeni iş olanakları, yeni projeler için farklı iletişim olanakları yaratabilecekler.

Microsoft şirketinin Office 365 servisi içinde bulunan Delve, iş dünyasında ortak çalışma koşullarını düzelten ve projeler üzerinde ortak çalışma olanaklarını geliştiren dijital olanaklar sunuyor, bu sırada da LinkedIn gibi iş hayatına özel sosyal mecralara da rakip oluyor.

Microsoft Delve yeterli ilgiyi görebilecek mi, onu yakın zamanda hep birlikte göreceğiz.

Kaynak : Androidciyiz.netBir cevap yazın