1.247 views / 26 Şubat 2014,Çarşamba / Yorum : 1

Nokia Android’e geçiyor

Nokia Şubat sonunda ilk Android telefonunu halka tanıtacak. Nokia yeni çıkartacağı bu telefonda Özel bjr sistem kullanarak, Android sistemlerini Microsoft servisleriyle beraber kullanmak istiyor. Nokia, kullanıcılarına.Microsoft’un ve Android’in uygulama marketlerini aynı bünye altında kullanmalarına imkan sağlamaya çalışıyor.Nokia, ay sonunda Barcelona’da gerçekleşecek olan Dünya Mobil Kongresi kapsamında 24 Şubat’ta gerçekleştireceği etkinlik için şimdiden davetiye yollamaya başladı. Hem Android hem Windows uygulamaları çalıştıran telefonunu dünyaya tanıtması beklenen Nokia’nın bu telefona “Nokia X” adını vereceği tahmin ediliyor.

Kaynak : Androidciyiz.net“Nokia Android’e geçiyor” için 1 Yorum

  1. YASAR BOZKURT says : Cevapla

    Merhabalar : Ben senelerdir nokio markası telefon kullanıyorum.şimdiki telefonun nokio Lumia 925 dir .Andriot sistemi yok Borsada işlem yapamıyırum , çok üzgünüm bunu doğru bulmuyorum Nokio Firması için çok kolay mühendislik işi zor değil bir an önce Andriod sistemine geçsinler Ben 1 650 TL verdim .işimi görmedi .yeni Andriod Apple is 5 aldım .
    Nokio Kalitesini ve tipini beğeniyorum kullanımı çok iyi nokio lumia 925 çok iyi bir marka kulanımı ele kolay bir cihaz . Firma yetkililerine selam olsun Ben Adriod Nokio bekliyorum. YAŞAR BOZKURT

Bir cevap yazın