117 views / 30 Kasım 2014,Pazar / Yorum : 0

Note 2 Video İzlenmiyor

 

            Galaxy Note 2 modelleri diğer seriler çıksa da Helen popüler bir durumda yerini sağlama almış durumda. Çünkü kullanımı, tasarımı ve birçok uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırmasına kadar son zamanların en eğlenceli telefonlarından. Ancak modelde bazı aksamalar meydana gelebiliyor. Note 2 Video İzleyemiyorum diyerek sorun belirtenler mevcut. Bu tür sorunun donanımsal olarak çözümü de elbette var.

 

Öncelikle şunu belirtelim; “ telefon içinde ince ayarlar yaparak bu sorunu ne yazık ki çözmek mümkün değil.” Yani Uygulamalar yada ayarlar bölümünde bir çözümü yok maalesef.  Ancak çözüm yolu elbette var. Öncelikle aşağıdaki adı Googleye yazınız;

 

” archived flash player versions” 

 

Daha sonra ilk gelen sayfayı açınız. Burada önemli olan telefon sürümünüze uygun olanı yüklemeniz. Bunun için dikkatli olun.  http://helpx.adobe.com/…sh-player-versions.html  bu link açılacaktır ve tıklamanız yetecek. Burada yapacağınız işlem “ Flash Player” uygulamasu yüklüyor olmanız. Yani ROM yüklerken nasıl modele uygun olanı yüklemek zorundasınız, bunda da bu şekilde modele uygun olanı kesinlikle yükleyin.  Uyumlu olan uygulamalardan sonra isterseniz telefonu bir kez kapatın açın sorun tamamen çözülecektir. Bundan sonra da istediğiniz alanda videolar ve filmler izleyebilirsiniz. Flash Player uygulamasının en son sürümleri bulunmalıdır kesinlikle bunu sakın unutmayın.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın