92 views / 27 Kasım 2014,Perşembe / Yorum : 0

PTT HGS Uygulaması Artık Cepte

 

              PTT akıllı telefon ve tabletlere yönelik olarak uygulamaya geçtiği HGS formatını artık telefonlarınızda kolayca indirmiş olacaksınız. Bu sayede bakiyeleri kontrol ederek, dilediğiniz zaman aktif yükleme yapacaksınız. Hızlı Geçiş Sistemi anlamına gelen bu uygulama formatı, PTT şubelerine gitmeden çok  rahat bir şekilde yükleme yapma ve dilediğiniz zaman kullanılabilir ücretleri görüntüleme avantajı sunuyor. PTT Tarafından geliştirilen ve akıllı telefonlarda sorunsuz çalışacak olan bu uygulamayı, bağlı olduğunuz telefon uygulama indirme sitesinden kolayca indirim yaparsınız.

 

Plaka numaranız, TC Kimlik numaranızla beraber dilediğiniz zaman para yükleme işlemi yaparsınız. Havale işlemlerinizi kısa yoldan kontrol etmiş olursunuz. Bu gibi özellikleri barındıran ve kişisel bilgilerinizi de yine aynı şekilde özenle saklayan bir uygulama formatı sizi sevindirecek. Uygulamanın sunduğu yenilikler bununla da bitmiyor. Telefonunuzda eğer “ Toch ID” parmak izi özelliği varsa çok şanslınız. Çünkü Kredi kartını sisteme tanıttığınız zaman, ilk kullanımdan sonra artık parmak izi sayesinde dilediğiniz zaman yükleme yapacaksınız. Bakiye yükleme, kontrol ve işlemleriniziz hızlı bir şekilde aktif biçimde yapmanın en kısa yolu bu uygulamadan geçiyor.

 

Bir diğer özellik daha var ve buda oldukça önemli. GPRS özelliği sayesinde haritaya bağlanabilirsiniz. Örneğin Gişelerin olduğu yerleri görebilirsiniz. Bakiyeniz bunun için yetersiz ise hemen hızlı bir yükleme yapara ve ceza yemeden gişeden geçmiş olursunuz. PTT uygulaması sayesinde, şube sizin ayağınıza geliyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde bakiye kontrol işlemlerini yapmak mümkün oluyor.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın