Teknolojinin yükselen yüzü ve android telefon piyasasının son dönemlerde ki en büyük üreticilerinden biri olan Samsung yeni bir telefonu piyasaya sürme hazırlığında. Teknoloji devi yine bizleri piyasaya süreceği ürün ile cezbedecek gibi gözüküyor. Son dönemde Galaxy serisi ile çok konuşulan Samsung’dan yine Galaxy serisi üzerinden bir Android telefon atağı daha geliyor.

Galaxy Express orta dereceli telefon almak isteyenler için gerçekten çok uygun bir telefon. Gerek fiyatı gerek ise özellikleri neticesiyle, orta sınıf bir telefon almak isteyen tüketiciler için gerçekten en uygun telefonlar arasında yer alıyor. Samsung Galaxy serisinin güçlü telefonlarından sonra Express modeline ilgi çok olmasa da cebe hitap edecek bu telefonun özellikle Türkiye’de çok satması bekleniyor.

Telefonun ekranı için fiyat konusunda söylediklerimizi söyleyemeyeceğiz. Telefonun fiyatına mükemmel dedik ancak telefonun ekranı güneş ışığında çok da kullanılıcak şekilde tasarım edilmemiş. Ayrıca 4.5 inçlik bir ekrana göre çözünürlüğüde düşük olan Samsung Galaxy Express, ekran özellikleri sebebiyle sınıfta kaldı denilebilir. Özellikle AMOLED ekran yüzünden Güneş ışıkları telefonunuzu dışarda kullanıma elverişsiz hale getiriyor.

Ayrıca cihazda menülerde geri gelebilmek için rahat bir tuş kullanılmamış. Bu sebepten dolayı telefon ile menülerde dolaşırken geri gelmek hiçte rahat değil. Kullanım açısından Galaxy S3 ve Note 2’ye benzeyen telefon, kilit şekli vs gibi durumlara bakıldığında tam bir klasik Samsung telefon.

Uygun fiyata orta seviyede bir telefon almak istiyorsanız, Samsung Galaxy Express tam da size göre bir telefon.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz