Akıllı telefon pazarının en önemli isimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Samsung, Galaxy adında konumlandırdığı özellikli cihazlarla oldukça iyi başarılar elde etti.

4 Eylül’de Galaxy Note III‘ü sunmaya hazırlanan Samsung, her yıl yeni bir model telefonla karşımıza çıkıyor. Üst segmentte konumlandırdığı modellerini Galaxy S serisi altında toplayan Samsung’un önümüzdeki yıl sunacağı yeni akıllısının adının Galaxy S5 olacağı tahmin edilmekte. Şimdilik tüm gözler Galaxy Note III üzerindeyken, Samsung Galaxy S5 hakkında da söylentiler gelmeye başladı bile. Geçtiğimiz günlerde ETNews üzerinden gelen haberlere göre Samsung, Galaxy S5′te metal kasa tasarımını kullanacak.

Oldukça fazla bir ürün yelpazesine sahip olan Samsung’un rakipleri ile olan rekabeti artırmak için stratejisini değiştireceği, oldukça güçlü tek bir model sunacağı iddialar arasında. Şimdiki söylentilerin kaynağı olan Sammobile‘a göre, Galaxy Note III’de kullanılacağı söylenen daha sonrada yalanlanan 16 Megapiksellik yeni sensör, Galaxy S5′te kullanılacak. Bu yeni kameradaoptik imaj sabitleme (OIS) özelliği bulunmakta. Yine gelen söylentilere göre önümüzdeki yıl Mayıs ayında tanıtılması beklenen Galaxy S5′in daha önce tanıtılacağı yönünde.

Kaynak : http://www.maxicep.com/portal/samsung-galaxy-s5-ile-ilgili-soylentiler-gelmeye-devam-ediyor.html


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz