Samsung Galaxy S6 telefon piyasasına adım atalı henüz kısa bir süre olmuşken, Galaxy S7 için heüz çok erken olduğunu düşünüyoruz fakat bazı yabancı kaynaklar s7 modelinin kavisli bir ekrana sahip olacağını söylüyor.

Bu söylentinin arkasında Samsung’un Uzak Doğulu üreticilerden satın alma sürecinde olduğu esnek ekranlar olduğu biliniyor. Ancak Galaxy S6 Edge modelinde olduğu gibi, bu ekranların Galaxy S7 Edge gibi bir modelde de yer alma ihtimali var.

2015 senesinin hemen başlarında piyasadaki yerini alan S6 ve S6 Edge modellerinin pazardaki en kaliteli cihaz olduğunu da belirtmek gerekir.

Peki S7, kusursuz bir duruma bu kadar gelmişken yeni amiral gemisini biraz daha geliştirebilir mi?

1. Uzun bir pil ömrü

S6 modelinde en çok can sıkıcı durumların başında pil ömrü gelmekte. Telefonun pili, ortalama bir kullanım 17 saatte bitebiliyor. Samsung şirketinin S7 modelini çıkarma durumunda bu sorunu çözmesi gerekmektedir.

2. Edge Olmalı

Diğer cihazlardan farklı olmaktan asla çekinmeyen S6 Edge kullanıcılar tarafından oldukça sevilmişti. Esnek ekranın olacağı söylentileri,  önümüzdeki yıl çıkacak S7 Edge modelininde habercisi olarak görülüyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz