507 views / 09 Aralık 2014,Salı / Yorum : 0

Snowball Uygulaması

 

                              Size birçok uygulamadaki mesajları bir arada tutacak olan yeni bir uygulama artık var desek? Snowball Uygulaması en güncel şekilde atılacak olan mesajları, farklı yerlerden gelecek mesajları tek bir yerde toplamaya yarıyor. Uygulama uzantı olarak şuanda “ Beta” aşamasında. Uygulama özellik olarak sosyal Platformda kullanılan en yaygın mesajlaşma içeriklerini bir arada topluyor.

 

Facebook Messenger, Whatsapp, Wchatt , Line , Twitter gibi uygulamaları içinde barındıracak olan bu yeni özellikte platforma gerçekten bayılacaksınız. Düşündüğünüz zaman uygulamanın ne kadar gerekli bir alt yapıya sahip olduğu ortaya çıkıyor. Bu saydığımız programların uzantılarına bakmak için her gün hepsine teker teker girmek zorundasınız. Yani birinden çıkıp, bir diğer uygulamaya geçiyorsunuz. Durum bu şekilde olduğu içinde ister istemez akıllı cihazlarda pil ömrü de azalıyor. Ama artık Snowball Uygulaması sayesinde çok daha kullanışlı bir alt yapı sizleri bekliyor olacak.

 

Beta aşamasında olsa da, yakın zamanda piyasalarda kendini gösterecek. En gelişmiş ve görsel açıdan daha düzgün bir platformda olan bu yeni uygulama sayesinde, diğer bütün mesaj kanallarından gelen toplu mesajlar bu program içinde hemen toplanmış olacak. Sizlerde buradan kısa sürede mesajlara erişim yapmış olursunuz.

Kaynak : Androidciyiz.netBir cevap yazın