44 views / 19 Ocak 2015,Pazartesi / Yorum : 0

                                                                    sony xperia m2 aquada  

 

                       Biri telefon mu? Dedi.Sony bu işte ne kadar uzman olduğunu yeni telefonu olacak olan Xperia M2 Aquada modeliyle tamamlıyor. Telefon çok üstün bir donanım ve özelliklere sahip. İşletim sistemindeki özellikler ve veri akış hızına kadar çok ince düşünülerek hazırlanan bir model.

 

Sizleri fazla bekletmeden özelliklerine geçelim;

 

Su Geçirmez Özelliği

 

      Telefonu alın ve derin bir havuz yada deniz altına kadar dalın. Su altında en özel pozları yakalayın. İşte SONY bu özelliğiyle beraber harikalar sunuyor. Sadece harikalar sunması değil, tasarımı sayesinde su altında da telefon mükemmel gözüküyor. Tatlı su içinde 1,5 metre altta yaklaşık 30 dakika kalma özelliğine sahip. Yani 30 dakikalık kısa bir film bile çekebilirsiniz. Şimdi SONY modeliyle suyu keşfedin.

 

8 MP Kamera Özelliği

 

                  8 MP kamera özelliği şimdi HD kaliteyi beraberinde getiriyor. Sadece HD olması değil, belirttiğimiz gibi Su altında 30 dakikaya kadar çekim yapabilme ve hızlı hareketler sistemi sayesinde sizlerin en iyi performansı bulmasını sağlıyor.

 

Tasarım Şıklığı

 

                     Dayanıklı bir telefon olmasının yanı sıra, tasarım performansı da ayrı bir konu. Yeni modelde ince detaylara kadar düşünülerek yapılan bir telefon var karşınızda. Elinize aldığınız ilk andan itibaren telefonun ne kadar şık ve mükemmel bir tasarıma sahip olduğunu direk hissedeceksiniz.

 

SONY M2 de özellikler saymakla bitmez. Donanımsal olarak ekran kalitesinin yanı sıra, işletimin son sistemde olması da telefonun hız ve diğer her türlü özellik bakımından uçmasına yardımcı oluyor.  Artık telefonla çok daha şanslı hissedeceksiniz kendinizi. Hem yeni bir arayüz, hem de mükemmel donanıma sahip olması sizleri adeta büyüleyecek.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın