113 views / 27 Kasım 2014,Perşembe / Yorum : 0

Süper LİG Maçlarının Golleri Artık “ Cepte Gol” Uygulamasıyla Telefonunuzda

 

 

                                Süper LİG bu sezonda hızlı ve bir o kadar heyecan dolu başladı. Peki böylesine güzel geçen maçlarla ilgili haberleri anında telefonunuzda bilgi olarak öğrenmek istemez misiniz? LİG TV bilindiği üzere Süper ligin maçlarının yayınlarını ve bazı haberlerini elinde bulunduruyor. Lig tv tarafından geliştirilen yeni uygulama “ Cepte Gol” diğer uygulamalardan çok farklı. Farklı yapan ise sürekli bilgi vermesi ve daha çok haberle sizleri memnun etmesi.

 

Cepte Gol uygulaması ligin ikinci yarına yetişecek. B u uygulamayla beraber Süper ligden kopmadan maçların takibi ve tuttuğunuz takımın her türlü analizini almış olacaksınız. Maç öncesi önemli detaylar, maç sonrasında pozisyon tartışmaları ve takımların son durumuna kadar birçok perde arkası olay sizi bekliyor. Peki bu uygulama indirimi nasıl olacak?

 

Uygulamayı Google Play üzerinden indirip aktif hale getirmeniz gerekiyor. Yani aktif hale getirmek için satın almanız gerekiyor. Maalesef bu uygulama ücretli. Ancak sanıldığı kadar yüksek bir miktar değil. Örneğin sadece kendi takımınızın maçlarını alırsanız sadece “3. 98 Dolar” olarak bir yanması var. Bu sayede takımımızla ilgili haberleri, videoları, son durumları ve maç analizlerini çok daha yakından takip etme fırsatını bulmuş olacaksınız. Derseniz ki ben bütün takımları ve haberleri istiyorum. O zaman da pek fark yok. “ 4.98 Dolar” bir fiyatı var. 3G olarak Eİ-fi üzerinde videoları rahatlıkla izler ve takımlarla ilgili son dakika bilgilerine anlık olarak erişmiş olursunuz.

 

 

 

 

Kaynak : Androidciyiz.netEtiketler: ,

Bir Cevap Yazın