Minecraft’ın Android’e çıkmasından sonra alternatiflerinin türemesi kısa sürmedi. Bu oyun da, aynı Minecraft tarzında ve neredeyse aynı bir oyun deneyimi sunuyor. Bazı ek özellikleriyle Minecraft’ın üstüne koyan uygulama her güncelleme ile daha da güzelleşmekte. Google Play’de 4.5 puan alan uygulama bu puanı hakediyor.

İstediğiniz an oyun içinden resim çekebilirsiniz. Bu hoş bir ayrıntı olmuş, böylece hazırladığınız şeyleri arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Ayrıca oyun içinde uçma modu da bulunuyor. Böylece, eğlenceli bir oyun zevki yaşayabilirsiniz. Oyunun optimize sorunu olduğunu da belirtmek gerek. Bu ne demek? Oyun hafifte olsa kasma yapabilir demek. Bu kasmayı en aza indirmek için, Smart RAM Booster Pro uygulamasını kullanabilirsiniz. Sürekli güncellenen ve yeni özellikler eklenen oyunun 18. Versiyonu olan v1.18.0.0’ı hızlı ve sorunsuz indirmek için aşağıda paylaşacağım linki kullanabilirsiniz.

Kurulum ise basit, vereceğim linkten APK dosyasını indirdikten sonra dosyayı açarak Yüklemeyi Başlat’ı tıklamalısınız. Bunu yapmadan önce uygulama ayarlarından Bilinmeyen Kaynaklar’a izin verilmelidir. İyi eğlenceler.

unnamed unnamded

Survivalcraft v1.18.0.0 APK İndir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz