198 views / 28 Kasım 2014,Cuma / Yorum : 0

Telefon Konuşmalarınızı kaydetmek İçin “ Arama Kaydetme”

 

                                    Bazı konuşmalar önemlidir. Telefon konuşması ne kadar önemli olabilir ki? Demeyin. Sesini uzaklardan duyduğunuz özel bir kişinin sesini, uzakta olan annenizin ve diğer sevdiklerinizin sesini kaydederek dinlemek büyük bir önem taşımaz mı? Sadece sevdikleriniz için düşünmeyin. İş adamıysanız eğer, bu uygulama size göre. Önemli bir görüşme yapıyorsunuz. Ama cadde üzerinde yakalandınız ve ses gelmiyor size net olarak. Hemen kaydedin ve eve yada ofise gittiğiniz zaman tekrar dinleyerek, kaçırmış olduğunuz detayları saptayın.

 

Arama Kaydetme programını indirdiğiniz zaman her türlü siz karlı çıkacaksınız. Hiçbir özel konuşmayı kaçırmamış olacaksınız. Google Play üzerinde bulunan ve Android için özel bir zevk olan uygulamayı sizde kolayca indirebilirsiniz. Kaydetme işlemleri;

 

Size bir arama geldiği zaman yada siz başkasını aradığınız zaman, karşı taraftaki telefonu açar açmaz program aslında işlemeye başlar. Ancak uygulamayı aktif hale getirmek size düşüyor. Play tuşu simgesine dokunmanız gerecek. Konuşma sırasında bir kez kaydetme tuşuna bastığınız zaman, artık otomatik kaydetmeye başlar. Sizde rahatça konuşma yaparsınız. Ayrıca konuşmalarınızı kendi isteğinize bağlı olarak kaydetme yerlerine kaydetme yapabilirsiniz. SD-Card üzeri veya diğer depolama alanlarına özgürce kaydedin.

 

Google Voice kullanımı yapıyorsanız eğer daha çok şanslısınız. Çünkü konuşmlarını kaydettiğini an direk olarak “G-Mail” üzerine aktarım yapabilirsiniz.

 

Uygulamayı İndirmek İçin;

 

                            Google Voice İndir

 

 

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın