kadınlar için android uygulamaları

Telefonumdan Ses Çıkmıyor Neden?

 

                         Android ve teknolojik telefonlarda hatalar bazen kendini ağır bir şekilde gösterir. Ancak çözümleri de elbette var.  Telefonda Ses Çıkmama sorunu son zamanlarda insanlar tarafından sıkça soruluyor.  Telefondan ses çıkmamasının teknik olarak nedenleri ve modele göre mikrofon kısmından  kaynaklanan sorunlar vardır. İşte bu sorunların aşılması gerekir. Bunu yaparken de;

 

– Telefonda eğer sizin sesiniz karşıya gidiyor ama onların sesi size gelmiyorsa, çağrı iletim mikrofonu sağlamdır ama size gelen konuşmaların çıkış yeri olan ön ses sistemleri zarar görmüş olabilir

 

-Her modelin teknik bir yapılma özelliği vardır. Ama genel olarak *&*&889988&*&*& yaptığınız zaman telefonun iç sistemleri gelir. PC de olan donanım gibidir burası. İşte buradan Ses&hoparlör yazan kısma gelin ve oradaki değerleri yükseltmeniz yeterli olacaktır.

 

Belirttiğimiz gibi eğer ses açma işlemi yaparsanız kalite olarak da mükemmel bir yükselme söz konusu olacaktır. Bu sayede sesleri algılama ve duyma konusunda zorlanmadan yapmış olursunuz.  Mikrofon kısmının içini temizlemeniz de pek etki etmez. Tek yapılması gereken bu belirttiklerimizden ibarettir.

 

Bir diğer yapılması gereken de Telefonu “ ROOTLAMAK.” Çünkü bazen telefonun beyinsel olarak arızalanmalar yaşaması sonucunda, bu gibi hataları telefon kendi içinde zaten yaşar. Tek kurtuluş yolu da bahsettiğimiz gibi ROOT yada yeni ROON yüklemek. Reset atmakta mantıklı bir yol olur. Çünkü telefonun beyni ve ses sistemlerindeki uygulamalar yenileceği için kesinlikle olumlu sonuçlar alınır.


3 YORUMLAR

  1. dediğiniz…-Her modelin teknik bir yapılma özelliği vardır. Ama genel olarak *&*&889988&*&*& yaptığınız zaman telefonun iç sistemleri gelir. PC de olan donanım gibidir burası. İşte buradan Ses&hoparlör yazan kısma gelin ve oradaki değerleri yükseltmeniz yeterli olacaktır…. =o kodu nereye giriyoruz ya??

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz