955 views / 18 Şubat 2014,Salı / Yorum : 0

Seyehat durumundayken telefonun bataryasının sona erdiği vaziyetler sık yaşanabilir ve tek sürü da can sıkabilir. Bilhassa de mühim tek iş müzakeresinin ortasında kesilen telefon tek sürü büyük zarara da sebep olabilir .

Böyle vaziyetlerde telefonu hızlı şekilde şarj etmek amaçlı tek şarj elde etmek ya da uyumlu tek kablo da bulunamayabilir. Anahtarlık olarak taşınabilen yedek şarj pillerinin ebatlarının ise bazen telefondan dahi büyük olması, sorun yaratabilir çünkü , günün birinde mühim tek anda telefonun şarjı bitebilir korkusuyla insanın yakınında tek bir sürü kez büyük tek pil taşıması tek sürü kolay tek durum değil. Neyse ki, son olarak Fuel adlı yepyeni tek şarj elde etmek bu sıkıntıya nihai veriyor.

Neredeyse bozuk ücret büyüklüğündeki ve yakıt bidonu şeklindeki bu yedek pil telefonun mini USB arayüzüne takılarak 1/2 saat civarı konuşma müddeti kazandırıyor. Bekleme müddeti ise 5 saate civarı uzuyor. 210 mAh kapasitesindeki pil, küçük tek anahtarlık olarak da kullanılabiliyor. Küçük ama yeteri kadar . İşini fazlasıyla inşa ediyor .

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın