Bir Türk yapımcı tarafından hazırlanan ve sunulan Traffic Racer oyunu büyük ilgi gördü ve görmeye devam ediyor. Google Play Market üzerinden önemli bir miktarda indirilme almış.Oyuna 4 farklı modan birine seçerek başlıyoruz. Bu modlar tek yön, çift yön, serbest sürüş ve zamana karşı modları. Modu seçtikten sonra oyunda arabamızı kullanarak, kaza yapmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Bu arada, arabayı ne kadar hızlı sürerseniz o kadar çok puan kazanır, o puanlarla da yeni arabalar alabilir veya mevcut arabaları modifiye edebilirsiniz.

Paylaşacağımız apk dosyasıyla kendinizi hiç kasmadan sınırsız paranız olacak ve en iyi araba ve özellikle başlayacak ve daha çok zevk alacaksınız.

Kurulum için yapmanız gereken ise, daha önce indirmişseniz o uygulamayı kaldırmak ve ardından aşagıdaki linkten hileli apk dosyasını indirin.

 

Traffic Racer v1.6.5 Sınırsız Para Hileli FULL APK İNDİR

 

Traffic Racer son zamanlarda daha fazla oynanmaya başlandı. Aynı zamanda popüler oluşunu da kesinlikle kaybetmedi. Çünkü oyunda drift atmak, sınırsız bir hıza ulaşmak ve arabaların yanından canlı bir şekilde geçmekte bu oyun içinde mümkün oluyor. Ancak bazı kişiler oyundaki özelliklerden kısa sürede yararlanmak için bazı hilelere başvuruyor. Bu nedene de hilesiz oyun olmaz diyenlere gün doğuyor. Örneğin “ Sınırsız Para Hilesi.” Bu hile sayesine oyundaki en lüks arabaları almada direk olarak kolaylık sağlarsınız.

 

Sınırsız Para Hilesi sayesinde, kısa sürede hiç ulaşamayacağınız model arabalara ulaşmada kullanabilirsiniz. Bol paranız olduğu zaman, paraları kullanmakta sizde cömert olursunuz. Trafic Racer oynamak hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı. Dünya üzerinde en çok indirilen oyunlar arasında. Arabalarla daha hızlı bir şekilde oyuna girme, zorlu trafik içinde şova dönüşen hareketler yapmak gibi birçok konuda mükemmel bir oyun oynayacaksınız. V1.6.5 versiyonuyla beraber şimdi para konusunda tüm zamanlarda hiç olmadığınız kadar eli bol olacaksınız. Trafikte yapmak istediklerinizi görsel olarak şova dönüştürerek, daha basit bir şekilde yapmış olacaksınız.

 

– Para konusunda asla azalmayan bir maddi kaynağınız olacak

 

– hata yapsanız yada kaza yapsanız bile paranız asla azalmayacak

 

– Yapmak isteyip de yapamadığınız hareketleri şimdi daha zevkli olarak yapmış olacaksınız

 

-Trafikte arabalar size hayran kalacak. Seçmiş olduğunuz modeller en marka araçlar olacak

 

Artık Traffic Racer oynamanın tadı ve zevki görsel olarak eğlenmekten geçecek. Ve siz bunu zevkle yapacaksınız.

 

 

 

Traffic Racer v1.6.5 Sınırsız Para Hilesi Apk İndir


1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz