Android işletim sistemli cep telefonlarınız sizlere birçok oyunu oynama ve uygulamayı deneme seçeneği sunmaktadır. Günümüzde akıllı telefonlara sığan oyunlar oldukça eğlenceli ve öğretici olabiliyor. Kişinin oyun veya uygulama seçeneği zevkine ve ilgi alanına bağlı elbette. Android işletim sistemli cep telefonlarınızda bulunan Google play store sayesinde çeşitli uygulama ve sayısız oyunu akıllı cihazınıza indirmek mümkün. Son yıllarda birçok oyun uygulaması popüler olmakta. Son zamanlarda şehir kurma ve savaş oyunları oldukça revaçta.

Sizlere bu türde bir oyun önermek istiyorum. Bu oyunun adı Tribal Rivals. Tribal Rivals bir şehir kurma oyunudur. Tribal Rivals oyunu sayesinde kendi şehrinizi kurabilirsiniz üstelik bu oyunu oynamak ücretsizdir. Tribal Rivals oynamak için internet bağlantınız olması yeterlidir.  İnternet ile yapabileceklerimizin sınırı olmadığı gibi bu eğlenceli oyunu da oynamak mümkün. Tribal Rivals oyununda başarılı olmak için kabile kurmanız gerekmektedir. Kendi kabilenizi kurduktan sonra oyunda daha çok ilerleyebilirsiniz. Oyunun bir diğer çarpıcı özelliği ise kendi ülkenizi kurup başka klanlarla savaşmaktır. Bu ilgi çekici oyununu telefonunuza indirmelisiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Tribal Rivals oyununu apk ile indirebilirsiniz. İndirme işlemini çeşitli internet sitelerinden araştırabilirsiniz fakat cihazınıza direk yüklemek isterseniz google play store sizlere yardımcı olacaktır.

Kendi ülkenizi kurarak diğer klanlarla savaşmak ister misiniz? Bu maceralı oyunu mutlaka oynamalısınız. Macera dolu bir savaş ve şehir kurma heyecanı sizleri bekliyor. Android sistemli akıllı telefonunuza bu ilgi çekici oyunu mutlaka indirerek siz de maceraya dahil olun. İyi eğlenceler.

İndirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=ba.lum.tribalrivals.arabic


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz