WhatsApp, geçen aylar içerisinde oldukça fazla tartışma konusu olan okundu bilgisi gönderim özelliği ile gündemde yer almıştı. Pek çok insanın arasının açılmasına neden olan bu mavi işaret özelliği şirket tarafından kapatma opsiyonlu duruma getirilmişti.

Artık en son görülme süresi ile okundu işaretinin gizleyebildiğimiz WhatsApp uygulamasında her şeyin gizli kalmayacağı WhatsDog adlı uygulama ile ortaya çıkmış oldu. WhatsDog uygulaması ile uygulama üzerinde seçtiğiniz kişilerin WhatsApp uygulaması içerisinde yapmış olduğu günlük hareketlerini rapor olarak WhatsDog uygulamasında alabiliyorsunuz.

Seçimini yapacağınız kişilerin WhatsApp uygulaması içerisinde ne zaman online durumda olduğunu ya da uygulamadan ne zaman ayrıldığını takip edebilme şansına sahip olacaksınız.. Ayrıca seçmiş olduğunuz kişiler WhatsApp içerisinde online olduğu zaman WhatsDog uygulamasının size mesaj gönderme özelliğini de aktif edebilirsiniz.

WhatsDog uygulamasını indirmek için BURAYA tıklayınız. Ayrıca uygulama üzerinde bulunan reklamları kapatabilmek için 10 tl ödemeniz gerekecektir. Ödeme yapmak istemeyen kullanıcılara uygulama içerisinde reklamlar gösterilecektir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz