62 views / 15 Ocak 2015,Perşembe / Yorum : 0

Whatsapp İçin Sesli Arama Özelliği

 

                          Whatsapp artık daha öze ve gelişmiş durumda. Çünkü en son özellikleri sürekli güncelleniyor. Ayrıca Whatsapp için daha da yenilikler gelmeye devam ediyor. Whatsappa Sesli Arama alt yapısı da kuruldu. Artık sevdiklerinizle daha uzun konuşmak mümkün oluyor. Sesli arama özelliği sayesinde, mesajlaşmanın dışında dilediğiniz zaman sevdiklerinizle beraber doya doya konuşun.

 

Mesajlaşmak yerine çok uzak bir yerde olan sevdiğinizle beraber hasret gidermek için sesli arama yapabileceksiniz. İşte bu gibi bir özellik sayesinde, uzakta sizden bir haber bekleyen, sesinizi özleyenlere ve sizinde onların sesine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda Wkatsapp sizi bu özelliğiyle ödüllendirecek. Sesli arama formatı aslında diğer uygulamalarda daha önce vardı. Ama Whatsapp sadece mesajlaşma özelliğine yönelik olarak kendini geliştiren bir programdı. Daha önce görüntülü aramaların geleceği de söylenmişti. Evet Facebook tarafından Whatsapp alt yapısında bu özellik gelişim olarak devam ediyor.

 

 

Whatsapp içindeki alt yapı uygulamaları ve sesli arama tekniklerinin kurulmaya başlanması güzel bir haber. Dilediğiniz zaman sevdiklerinizi arayın ve onlarla koyu bir sohbete girin. Koyu sohbetin yanında, donma yaşamadan konuşma yapacaksınız. Aklınıza ücretlendirme sorusu mutlaka geliyordur. Çünkü bu tarz programlarda bazen ek olarak ücretlerin alındığı görülür. Ama Whatsapp yapacağı bu yenilik için asla ücret talep etmeyecek. Aynı sistemde kullanmaya ve sevdiklerinizi direk olarak arama özelliğine sahip olacaksınız.

 

Sesli Aramalar artık yaygın olarak kullanıyor. Bunun içinde Whatsapp gibi dünya çapında en çok kullanılan programlar arasında olan bir program. Böyle bir özelliği sıradan olmaktan kurtaracak. Tamamen farklı ve özellik olarak donmadan, HD Ses kalitesi farkıyla doyasıya konuşmuş olacaksınız.

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın