40 views / 21 Nisan 2015,Salı / Yorum : 0

Oldukça sık bir şekilde güncellenen en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, çok farklı bir özelliği daha çıkarıyor. Alınan bilgilere göre WhatsApp uygulamasının yeni sürümü içerisinde Google Drive entegrasyonu da yer alacak.

WhatsApp, Facebook’a satılmasından sonra sıklıkla yeni özelliklerle beraber gelişmeye başladı.

İlk önce WhatsApp Web ve hemen ardından arama özelliğini çıkaran uygulama, yakın bir zaman içerisinde önemli bir yeniliği daha bünyesine katacak.

Geçtiğimiz günler içerisinde ortaya çıkmış olan görsellere göre WhatsApp, 2.12.45 son sürümü ile beraber, Google Drive uygulamasına kavuşacak.

Google Drive nedir?

WhatsApp’a gelen Google Drive uygulaması, telefonunuzdan gönderdiğiniz iletileri, resimleri ve diğer tüm içerik bilgilerini, Google Drive aracılığı ile kolayca yedeklemenizi sağlayacaktır.

Paylaşılan resimlere göre kullanıcıların belirlediği zaman aralıkları ile otomotik bir şekilde yapılabilecek yedekleme işlemi ile, herhangi bir telefonda kaldığınız yerden mesajlaşmanıza aktif olarak devam edebileceksiniz.

Cihazlarınıza en son sürümünü indirebilirsiniz

WhatsApp uygulamasının bu yeni özelliği 2.12.45 sürümüyle kullanılabilir olacak. Uygulamanın yeni sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz.

WhatsApp 2.12.45 sürümünü İNDİR

 

Kaynak : Androidciyiz.netBir cevap yazın