Sık bir şekilde güncelleme yapan en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, oldukça önemli ve yeni bir özelliğe daha kavuşmak için gün sayıyor. Alınan son bilgilere göre WhatsApp uygulamasının çıkacak olan yeni sürümünde Google Drive entegrasyonu da yer alacak.

WhatsApp, Facebook’a satılmasından sonra sık sık yeni ve farklı özelliklerle beraber gelişmeye başladı.

İlk önce WhatsApp Web ve hemen ardından arama özelliğine geçen uygulama, yakın bir süre içerisinde önemli bir yeniliğe daha imza atacak.

Geçen gün ortaya çıkan paylaşılanlara ve görsellere göre uygulama, 2.12.45 sayılı son sürümü ile beraber, Google Drive entegrasyonunu da içerisinde barındıracak.

Google Drive entegrasyonu nedir?

WhatsApp uygulamasına gelen Google Drive entegrasyonu, telefonunuz üzerinden gönderdiğiniz mesajları, resimleri ve diğer tüm dosyaları, Google Drive yardımı ile ile yedekleyebilecek.

Paylaşımda olan görsellere göre kullanıcıların belirlediği zaman aralıkları ile otomotik bir şekilde yapılacak yedekleme ile, herhangi bir telefonda kaldığınız şekilde mesajlaşmaya rahatça devam edebileceksiniz.

Çıkan en son sürümünü telefonunuza indirebilirsiniz

İsteyen arkadaşlarımız bu uygulamanın bu özelliği içerisinde bulunduran en yeni sürümünü, aşağıdaki yer alan bağlantı üzerinden apk olarak indirip telefonunuza yükleyebilirsiniz.

WhatsApp 2.12.45 Sürümünü İNDİR


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz