Kayseri ilinde üzerinde terlik, dondurma ve bir çok farklı meyve çeşitlerine ait şekillerin bulunduğu cep telefonu kılıfları büyük bir ilgi gördü.

Cep telefonu pazarı her zamanki gibi sınır tanımamaya devam ediyor. Her ay yeni bir telefonun pazara sürüldüğü sektörde telefon kılıfları da sektörün olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu senenin modası olarak gösterilen meyveli ve dondurma şekilli kılıflar, çilek, karpuz gibi farklı meyve türlerinden yapılan çeşitlerle telefonları süsleyecek gibi duruyor.

Kayseri ilçesinde telefon ticareti yapan İbrahim Gönkek, söz konusu modeller içerisinde şu an terlik, dondurma ve karpuz meyvelerinin farklı çeştlerine sahip telefon kılıflarının yoğun bir ilgi gördüğünü belirtti.

Yeni çıkan kılıfların artık mevsimlere göre değişim gösterdiğini belirten Gönkek, pek çok farklı rengin bulunduğu ve çeşitlerin oldukça fazla olduğu kılıflara bayanlar tarafından ilginin ciddi sayıda olduğunu açıkladı. Ayrıca müşterilerinden gelen farklı talepler arasında, fotoğrafların kılıflar üzerinde baskı şeklinde oluşturulmasında yer aldığını açıkladı.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz