android yemek uygulaması

Bazı insanlar için yemek yapmak müzik, resim ve tiyatro gibi bir tutkudur. Çokça emek ve yetenek isteyen yemek yapma işinin sonunda ortaya güzel bir tablo çıkınca verdiğiniz emeğin karşılığını alırsınız. Yeni tarifleri denemek, yeni sunumlar öğrenmek insana keyif verir. Bazı insanlar için zor gibi görünen yemek yapma işi Android sayesinde iyice kolaylaşıyor. Artık cep telefonlarınızdan aradığınız bütün yemek tariflerinize mobil uygulamalar ile ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere yemek üzerine hazırlanmış mobil uygulamaları tanıtacağız.

24Kitchen uygulaması çok takip edilen bir yemek kanalının hazırlamış olduğu bir uygulama. Usta yemek şeflerinin tariflerini ve sunum önerilerini bulacağınız bu uygulama çok işinize yarayacak. Uygulama ücretsiz ve tamamen Türkçe’dir. Ayrıca eski tariflere de ulaşabilirsiniz. Allthecooks, adlı uygulama ise çok sayıda aşçının tariflerine ulaşabileceğiniz beklentilerinizi karşılayacak bir uygulama. Ancak uygulamada Türkçe dil desteği bulunmuyor ama telel ingilizce bilgisi uygulamayı kullanmak için yeterli. Ana yemeklerden diyet yemeklerine kadar birçok tarifi bu uygulamada bulabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden kendi tariflerinizi de paylaşabilirsiniz. Cookery Course isimli uygulama ise Dünyaca ünlü şef Gordan Ramsey’in yemek kitabındaki tariflerden ve ipuçlarından oluşan bir uygulama. Bu uygulama ile modern aşçılığın bütün bilgilerini öğrenebilirsiniz. Uygulamada hiç bir yerde bulamayacağınız 124 adet tarif bulunuyor. Bu tarifler sayesinde ailenize ve arkadaşlarınıza daha önce hiç tatmadıkları yemekler hazırlayabilirsiniz. Epicurious Recipe App’de başka bir yabancı yemek uygulaması. Dünya genelinde on milyondan fazla kullanıcısı olan bu uygulama sizlere yemek tarifinden çok daha fazlasını sunuyor. Otuz binden fazla yemek tarifi uygulama içerisinde sizleri bekliyor. Pratik Yemek Tarifleri adlı uygulama Türkçe bir uygulama olduğu için çokça tercih ediliyor. Kolayca hazırlayacağınız 110 farklı yemek tarifini uygulama içinde bulabilirsiniz.

Siz de yemek yapmayı bir tutku olarak görüyor ve alışılmışın dışında tarifler denemek istiyorsanız bahsettiğimiz uygulamalar tam size göre. Bir çoğunda ünlü aşçıların tariflerinin bulunduğu yemek uygulamalarını Android Marketten ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Siz de sevdiklerinize farklı lezzetler sunarak beğenilerini kazanabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz