518 views / 11 Eylül 2014,Perşembe / Yorum : 0

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte Android de kendini geliştirmeye ve bize yeni uygulamalar sunmaya devam ediyor. Android uygulamaları ve oyunları artık hayatımızda çok önemli bir yer edindi. Android her geçen gün bizim hayatımızı daha keyifli bir hale çevirecek ve boş zamanlarımızı çok güzel bir şekilde değerlendirebileceğimiz yeni oyunlar çıkartmaya devam ediyor. Şimdi size o oyunların birkaçından bahsedeceğim.

 

 ICE CREAM

En lezzetli Ice Cream oyunu artık cep telefonunuzda oynanabiliyor. Parmaklarınız bu oyuna karşı gelemeyecek.

Dondurma Standının gururlu sahibi olarak işin rekor düzeyinde kısa bir süre içinde en karmaşık dondurma külahlarını hazırlamanız gerekiyor. İşinin geleceği açısından müşterileri hayal kırıklığına uğratmak gibi bir seçeneğin bulunmuyor. Siparişleri alıp ve bunları mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmek zorundasın. Ne kadar çok müşteriyle ilgilenirsen siparişler o kadar karmaşık hal alacaktır.

Hafıza becerilerini bu oyunda test edebileceksin. Bu eğlenceli oyunda ilerleme kaydederken seviyelerin tamamlanmasını daha da zor kılan yeni malzemelerin kilidini kaldırman gerekecek. Bu kadar yoğun bir tempoya ayak uydurmaya hazır mısın?

Küresel skorbord ile tüm dünyadan diğer oyuncularla mücadele etmen gerekecek. Zirveye ulaşıp dünyanın en iyi Dondurma Salonu ödülüne sahip olabilirsin.

Bu uygulama çocukların yanı sıra yetişkinlere yönelik de olan ücretsiz bir oyun uygulamasıdır.

 

MOTOHEROZ

Bu uygulama Android platformu için üretilmiş en çılgın yarış oyunlarından biri olan Motoheroz sürükleyici yapısıyla dikkatleri üzerine topluyor.

Her biri farklı özelliklere ve tasarımlara sahip arazi araçlarıyla yarışmanın zevkini yaşayabilirsiniz. Bu harika oyunda hayaletinizle yarışıyorsunuz ve yapmanız gereken tek şey parkurları ondan önce tamamlamanız. Ama bu sandığınız kadar kolay olmuyor.

Birbirinden zorlu parkurlardaki engelleri usta bir şekilde aşmalı ve bu arada elinizden geldiğince fazla altın toplamanız gerekiyor. Topladığınız bu altınları kullanarak araçlarınızın özelliklerini geliştirebilirsiniz. Ayrıca her parkurda yer alan çeşitli aksesuarlar sayesinde akrobatik hareketler yapıp kendinize avantaj sağlamanız da mümkün.

Oyun Özellikleri:

Muhteşem 3D grafik efektleri, Tamamen optimize edilmiş akıcı oyun, Gerçekçi fizik motoru,6 farklı araç,30 zorlu parkur, Yükseltilebilir özellikler, Çevrimiçi yarışçılarla rekabet

Kaynak : Androidciyiz.netBir cevap yazın