42.070 views / 20 Kasım 2013,Çarşamba / Yorum : 4


Android Telefondaki Müzik Çalar Resim ve Title Değiştirme Uygulaması en çok sorulan sorulardan bir tanesi müzik çalardaki alakasız resimleri nasıl değiştirebilirim diye bizde araştırdık ve cihazınız için en  uygun olan uygulamayı bulduk ve sizinle paylaşmak istedik.

Bu uygulama ile müziklerinizi mp3 lerinizibn resmini title açıklamalarını ismini değiştirecek harika bir uygulama geliştirmişler kullanımı biraz karışık olsada işe yarar bir uygulama uygulamayı çalıştırmadan önce silinme bozulma buna benzer hataların yaşanmamamsı için telefonunuzdaki müziklerin yedeğini almayı tavsiye ederiz.

 

 

iTag – Music Tag Editor Google playden ücretsiz indirebilirsiniz.

 

indir

 

 

 

Kaynak : Androidciyiz.net
“Android Telefondaki Müzik Çalar Resim ve Title Değiştirme Uygulaması” için 4 Yorum

 1. Umutcan says : Cevapla

  olmuyor 🙁 😕 root mu gerekiyor?

 2. ynmm says : Cevapla

  Resimleri birbirine karıştırıyor

 3. hdengin says : Cevapla

  Bilgisayarda resimleri mp3’lere iliştiriyordum, herşey yolunda idi. Ancak android telefonuma yüklediğimde resimler karışık, ilgisiz şarkılarda ilgisiz resimler oluyor, bazılarında ise eski resim hala duruyordu. Taki bu uygulama ALBUM hanesinin boş olması durumunda resimlerin düzensiz olabileceğini söylemesiyle sorunu anladım. Bilgisayarda editör programında şarkıların ALBUM hanesini yalan yanlış da olsa doldurdum. Sorunum çözüldü. Teşekkürler iTag.

 4. Demir says : Cevapla

  Mp3 programı indirin görüntüyü ancak ordan değişiyor ben bu iş için işi gücü bıraktım tam kafayı yiyordum ki değişti bıraktık işi gücü saldır ankara gücü:D

Bir Cevap Yazın