2.590 views / 11 Ocak 2013,Cuma / Yorum : 0

Sıcak melodiler için hazır olun ve telefonunuzu en popüler zil sesleri, tamamen ücretsiz telefon zil sesleri iyi popüler zil sesleri ile öne olun!

, Ücretsiz zil sesleri bulma ücretsiz popüler zil sesleri yani zor olabilir, ama biz şimdi daha kolay sizin için yapılmış olabilir. Bizim app popüler zil sesleri için bir durak yeridir ve tüm iyi zil sesleri için bizim app kontrol, ve en popüler zil sesleri 2012 sizden uzakta tık!

Cihazınızda popüler şarkılar var mı? İyi zil sesleri için bizim app dönün ve en iyi gibi en popüler zil sesi seçin. Bizim app bulabileceğin free ringtones android, AT & T, Straight Talk zil sesleri, Boost Mobile, ücretsiz Verizon zil sesleri, Samsung için zil sesleri ve hepsinden önemlisi, ücretsiz cep telefonu zil sesleri ücretsiz zil sesleri için ücretsiz zil sesleri! Popüler zil sesleri ile popüler almak için It `s zaman!

En popüler zil sesleri 1

Mevcut Özellikler:

– Zil sesi olarak belirle, kişileri atamak

– Alarm ve zamanlayıcı sesi olarak ayarla

– SMS zil sesi olarak ayarla

– Widget olarak ayarla

– Sosyal ağlarda veya e-posta sesleri kaydedin, paylaşın

– Uygulaması Српски, İngilizce, Français, Deutsch, Italiano, Español, Português çevrilir, Русский, Polski, Svenska, Korece (한국어), Arapça (عربي).

Yasal bilgiler:
En Popüler Zil Uygulaması kullanılan Sesler kamu malı lisansı ve / veya Creative Commons ‘lisansı altında bulunmaktadır.

Reklamlar bilgiler:
Bu uygulamayı yüzde 100 ücretsiz korumak ve sürekli geliştirmek olduğunu için, aşağıdaki alırsınız:
– Ekranda kısayol simgeleri (kolayca çöp kutusuna sürükleyerek çıkarılabilir ve uygulamayı etkilemez olan)

Cihaz uyumluluğu:

Uygulaması Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo) HTC bir X (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread) ve Samsung Galaxy mükemmel çalışır Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb). Straight Talk, Mobil, AT & T ve Verizon enerjili cep telefonları Boost: Bu da uyumludur.

buton

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın