1.733 views / 11 Mart 2013,Pazartesi / Yorum : 0

2012 yılının kasım ayında  iOS platformuna çıkışını gerçekleştirerek mobil platformlara ilk adımını atan nintendo kökenli Rage of the Gladiator, nihayet Android platformu için de yayınlandı.

Rage of the Gladiator

Mobil oyunculara mistik yaratıklarla dolu bir arenanın ortasına bırakan yapım, FPS kamera açısına sahip bir kılıç sallama oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yapım, ilk bakışta her ne kadar Infinity Blade veya Blood & Glory benzeri bir oyun gibi görünse de, kaliteli oyun dinamikleri ve mizahi yönüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Üst düzey bir görsellik sunan yapım, basit vir kontrol yapısı sunarken, karakter özelleştirmeleri ve yükseltmeler ile RPG unsurlarını da oyuncuların beğenisine sunuyor. Yapım müzikler, ses efektleri ve seslendirmeleriyle oldukça başarılı bir grafik çiziyor.

2.3.3 veya üzeri Android sürümlerinde çalışan oyun her ne kadar ücretsiz olarak sunuluyor olsa da Free to Play unsurları da oyuna dahil edilmiş durumda. Ayrıca, Rage of the Gladiator’ü Android cihazınızda oynamak için aktif internet bağlantısına sahip olmanız gerektiğini de belirtelim.

indir

 

Kaynak : Androidciyiz.netBir cevap yazın