Rope Escape oyunu Android işletim sistemine sahip cep telefonunuz ya da tabletiniz var ve oyun oynamayı seviyorsanız tam sizlere göre. Oyun gökyüzüne kadar uzanan ağaçlarla ve tehlikeli tuzaklarla dolu bir ormanda geçiyor. Ağaçlara halat atarak ilerlemeye çalıştığınız Rope Escape oyununda aynı zamanda karşınıza çıkan ödülleri topluyorsunuz.

rope

Topladığınız puanlar ile sizin seçtiğiniz karakterin özelliklerini geliştirip daha iyi oyun oynayabilir ve daha çok puan toplayabiliyorsunuz. Ayrıca Topladığınız puanlar ile halatınızı geliştirip karanterinize daha fazla özellik alabiliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe bölüm atlıyorsunuz ve bu merakınızı kamçılıyor. Oyunda yine karakterin ilerlemesini engelleyecek yaratıklar, mancınıklar, kayalardan da kaçmak zorundasınız.

Bu engeller oyunu monoton olmaktan çıkartıp eğlenceli bir oyun haline getiriyor. Ağaçların üstünden ilerleyerek daha yükseğe çıkmanız gereken durumlarda zeplinleri kullanabiliyorsunuz. Oyun oynamak insanları mutlu etmekle beraber, merak ve hırs duygularının artmasına sebep oluyor. Bu oyunları oynamak sizleri, gün içinde yaşadığınız stres ve sıkıntıdan uzaklaştırarak, eğlenmenize yardımcı olur ve oyunlar sayesinde boş vakitlerinizi eğlenerek geçirebilirsiniz.

indir

 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz