894 views / 14 Kasım 2012,Çarşamba / Yorum : 0

Tower Bloxx oyunu android işletim sistemli cihazlar için üretilmiş bir çeşit yap boz kategorisinde eğlenceli bir oyundur. Üst üste yapılmış binların arasından dikkatlice apartmanları seçmelisiniz. Daha detaylı bilgi için alt kısımdaki tanıtım videosuna göz atınız.

Günlük hayatınızda kısa süreli boşluklarınızı bu eğlenceli oyunla güzelce değerlendirebilirsiniz. Android Toweb Bloxx Oyunu Games Softp ltd tarafından programlanıp Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Oyun için 964 olumlu oylama bulunmaktadır ve 5 üzerinden 3,4 derece almıştır. Ancak bazı cihazlarda Flash Player olmadan çalışmamaktadır.

Android Towev Bloxx Oyunu tanıtım videosu;

Oyun hakkındaki düşüncelerinizi alt ksıımdaki yorum bölümünden yazarsanız sizden sonraki oyunla ilgilenicek kullanıcılar için kolaylık sağlamış olursunuz.

 

İNDİR

Kaynak : Androidciyiz.netWarning: getimagesize(/home/androidciyiz/public_html/wp-content/uploads/2014/10/jelly-bean.png): failed to open stream: No such file or directory in /home/androidciyiz/public_html/wp-content/themes/blog/admin/framework/function-vt-resize.php on line 50

Bir Cevap Yazın