Android işletim sistemi herkesin bildiği gibi açık kaynaklı bir Google ürünü. Bu sayede geliştiriciler sistem için yazmış oldukları tüm programları ve Android uygulamalarını istedikleri her ana Google Play Store üzerinden kullanıcılara ulaştırabiliyorlar. Bunun yanında geliştiriciler açık kaynaklı bu işletim sistemini alarak diledikleri gibi özelliklerini değiştirebiliyorlar. Bu nedenle Android işletim sistemine herhangi bir uygulama yüklemek oldukça kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Bu uygulamalar arasında sizlere açıklayacağımız yeni program ise Camera 360 Ultimate olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım, kullanıcılarına Camera 360 Ultimate ne gibi özellikler sunuyor.

 

Android Camera 360 Ulitmate özellikleri nelerdir?

Camera 360 Ultimate uygulaması Google Play Store üzerinden kullanıcıların ücretli indirilebileceği bir program. Ancak ultimate olmayan versiyonu ücretsiz indirilebiliyor. Fakat iki sürüm arasında küçük farkların olduğunu belirtmekte fayda var.

Android uygulamalarından olan Camera 360 Ultimate fotoğrafların daha net ve daha detyalı çekilmesi için kullanıcılara yardımda bulunuyor. Uygulama içerisinde yer alan pek çok özellik ortama ve çekilmek istenen objeye göre ayarlanabiliyor. Bu sayede fulu olan görüntüler dahi mevcut efektler sayesinde istenen sonuçlar altında karşımıza çıkabiliyor. Peki, program nasıl kullanılıyor ve içeriğinde neler yer alıyor?

Android işletim sistemi üzerinde istenen sonuçlar veren Camera 360 Ultimate, oldukça gelişmiş bir kamera özelliği sunuyor. Uygulama ilk açıldığında ekrana seçim modları geliyor. Bu kısımda normal fotoğraf çekmek isteyenler normali seçiyor, eğer fotoğraf çekmek isteyen kişi görüntüye efekt katmak istiyorsa bunun için program içerisinde bazı efektler bulunuyor. Örneğin belirli bir sahne çekimi için scenery, resimlere eğlenceli bir hava katmak içinse funny özelliği kullanılabiliyor. Ayrıca seçim yapılmasının ardından tekrar geri dönerek seçim yapmak isteyenler ise uygulamanın sağ kısmında ve en altında yer alan simgeye tıklayarak geri dönebiliyor.

Diğer yandan uygulamanın sağ en üst kısmında yer alan dişli simgesinden ayarla bölümüne giriliyor. Buradan kamera çözünürlüğü, titreşim engelleyici ve buna benzer pek çok ayar istenen konumlara getirilebiliyor. Ayrıca uygulama ekranında zum alanı bölümünün hemen yanında bir İngiliz anahtarı yer alıyor. Bu anahtar simgesine tıklandığında keskinlik, kontrast, parlaklık ve renk doygunluğu gibi ayarlar da yapılabiliyor.

Camera 360 Ultimate uygulaması Android işletim sisteminin pek çok sürümünde kullanılabiliyor. Yeni sürüm Android sürümlerinde de kullanılması uygulamanın oldukça geniş bir kitleye hitap ettiğini gösteriyor. Ayrıca uygulamanın oldukça kaliteli sonuçlar vermesi ve bu program dışında Android işletim sisteminin kendi kamera programıyla çekilen fotoğraflar arasında fark yaratması uygulamayı daha da çekici kılıyor.

Siz de Camera 360 Ultimate uygulamasını Android işletim sisteminize kurarak daha kaliteli ve net fotoğraflar çekebilir ve bu sayede hiçbir karenin çöp olmasına izin vermeyebilirsiniz. Yapmanız gereken hemen Google Play Store uygulama mağazasına giriş yapmak ve bunun ardından programın ücretli ya da ücretsiz sürümlerinden birini indirmektedir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz