37.158 views / 11 Ocak 2013,Cuma / Yorum : 4


Eğer Telefonunuz Google Play Store’ ye girmiyorsa Aşağıdaki Apk dosyasını indirip telefonunuza tekrar kurarsanız sorununuz çözülmüş olacaktır.

 

Aşağıdan Dosyayı Güvenle indirebilirsiniz.

                                            google play store apk 3.4.6 indir

 

                      Google Play Store dünya üzerinde Android uygulamalarda en çok kullanılan ve telefonlar için süper uygulama özelliklerini bünyesinde bulunduran bir türdür. Artık Storenin yeni versiyonlarını indirmekte çok kolay. Diyelim ki bu uygulama telefonunuzdan bir şekilde silindi. Sizde geriye getirme konusunda tam bilgiye sahip değilsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda size vereceğimiz Link üzerinden en kolay ve basit bir şekilde indirebilirsiniz.

 

APK uzantısı bilindiği üzere Android modellerde en çok kullanılan ve uyumu yüksek olan bir sürüm. Bu nedenle de kesinlikle çoğu program üzerinden kullanılır.3.4.6 Store Versiyonu sayesinde artık sizlerle buluşuyor. Google Play içinde bulunan ve telefonunuz için aradığınız her türlü uygulama yada oyunu rahatlıkla bulacağınız bu mağazaya sizinde ihtiyacınız var. Tek yapmanız gereken, APK uzantısını indirmeniz. Program içinde yer alan dosyalar tamamen bütün Android versiyonlara uyumludur. RAR versiyonuna döndürmenize gerek yok.

 

– APK uzantısı 3.4.6 versiyonu, telefon için sürüm bakımından gayet güncel olan bir program.

 

– APK içindeki Store mağaza dosyasını hiçbir şekilde ayrıştırma yapmadan, telefona atın ve kurun.

 

– Aynı zamanda Android içindeki sürüm, Store olarak mağaza anlamında son zamanlarda en çok kullanılan bir sürümü barındırıyor

 

– Artık takılmadan, sorun yaşamadan ve birden fazla uygulama indirirken asla yavaşlama olmadan yükleme yapacaksınız

 

Google Play olmadan telefona telefon denmez. Eğer en son versiyonu indirmek ve sorunsuz bir şekilde takılmadan en hızlı şekilde yapacaksınız. Sadece Mağaza olarak değil, daha geniş içerikleri aramak ve dünya çapında en çok indirilenleri kategorileri arasına herkesten önce ulaşmak APK versiyonu olarak mümkün.

 

Google Play Stor Apk İndir

 

 

 

 

Kaynak : Androidciyiz.net
“Android Google Play Store .apk İndir” için 4 Yorum

  1. Ben bu programı indiremiyorum yardimci olabilirmi siniz

  2. HCC says : Cevapla

    googel play4.1.2

  3. İndirilmiyo lütfen yardımcı olun

  4. Bu programı indiremiyorum zamanım az lütfen yardım edin

Bir Cevap Yazın