1.352 views / 28 Kasım 2012,Çarşamba / Yorum : 0

Android işletim sistemine sahip telefonunuz var ise, Beach Buggy Blitzoyunu boş zamanlarınızda ve canınız sıkıldığında oynayabileceğiniz güzel ve eğlenceli bir oyundur. Oyunda ağaçlarla dolu tropik bir adadasınız ve bir araba sürüyorsunuz. Beach Buggy Blitz oyununda yarış parkurunda ilerliyorsunuz ve belirli noktalara belirli sürede ulaşmak için yarışıyorsunuz.

Karşınıza yaratıklar, canavarlar, dev yengeçler, sisli bataklıklar, köprüler, martılar çıkabiliyor. Aracı kaza yapmadan sürdüğünüz sürece puan ve yıldız kazanıyorsunuz. Kazandığınız yıldız ve puanlar ile aracınıza yeni ve daha etkili özellikler yükleyerek yola devam ediyor, peşinizde olan ya da karşınıza çıkan engellerden kurtulmaya çalışıyorsunuz.

Eğlenceli ve bağımlılık yapacak olan bu oyunda asıl amaç, 4 ya da 5 yarış arabasının yarıştığı pistte yarışı ilk sırada tamamlamak. İyi dereceler yaptığınız sürece, puan ve altın toplayarak ilerleyen bölümlerde yarışabiliyorsunuz. Eğer sizler de Android işletim sistemi bulunan bir telefona sahip iseniz ve arkadaşınızı beklerken ya da boş vakitlerinizde canınız sıkıldığında bu güzel ve heyecanlı oyunu indirip keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Android Beach Buggy Blitz Oyunu Tanıtım Videosu;

Android Oyun marketin en iyi geliştiricilerinden olan Vector Unit tarafından programlanan Beach Buggy Blitz android oyununu ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

 

İNDİR

Kaynak : Androidciyiz.netBir Cevap Yazın